Staff Directory

 

  Director, Central Lab
Dr. Hasrizal Bin Shaari
riz@umt.edu.my
096683514
 asrul Deputy Director, Central Lab
Asrul Azani bin Mahmood
asrul@umt.edu.my
096683375
 noraiza Secretary
Noraiza binti Othman
noraiza@umt.edu.my
096683515

Bahagian Pentadbiran& Kewangan

  Penolong Pendaftar Kanan
Shahril Shah Bin Mohammad
shahril.shah@umt.edu.my
096683396
 amy
  • Penolong Pegawai Tadbir
  • Amy Suriati Binti Che Jaffar
  • amy.suriati@umt.edu.my
  • 096683957
 shazreen
  • Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)
  • Shazreen bin Jaafar
  • shaz_rainz@umt.edu.my
  • 096683559
 umairah
  • Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)
  • Umairah binti Hashim
  • umairah.h@umt.edu.my
  • 096683559
 
  • Pembantu Operasi
  • ‘Amdan bin Ali
  • amdan.ali@umt.edu.my

Bahagian Pengurusan Kompleks Makmal (KM)

 
  • Pegawai Sains
  • Nik Mohd Hafiz bin Abdullah
  • nik.hafiz@umt.edu.my
  • 096683752
 
  • Pegawai Sains
  • Muhamad Zulhilmi bin Ramlee
  • zulramlee@umt.edu.my
  • 096683998
 
  • Pegawai Sains
  • Nor ‘Attiyah binti Mohamed
  • noratiyyah@umt.edu.my
  • 096683360
 
  • Penolong Pegawai Sains
  • Mohd Hafiz bin Ismail
  • mohdhafiz@umt.edu.my
  • 096683292
 
  • Penolong Pegawai Sains
  • Mohd Azlien Bin A. Jalil
  • m.azlien@umt.edu.my
  • 096683292
 
  • Penolong Pegawai Sains
  • Nor Ziana binti Husin
  • ziana@umt.edu.my
  • 096683362
 
  • Pembantu Makmal
  • Fatimah binti Ali @ Abdullah
  • tie@umt.edu.my
  • 096683362

Bahagian Pengurusan Kapal & Bot (BKB)

 
  • Ketua Bahagian
  • Kapten Noor Apandi bin Osnin
  • apandi@umt.edu.my
  • 096683735
 
  • Pegawai Laut Kanan
  • Afandi bin Abd Ghani@Hasan
  • afandi@umt.edu.my
  • 096683774
 
  • Pegawai Laut Gred A41
  • Mohd Hamizi bin Alias
  • mizie@umt.edu.my
  • 096683769
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Asmawi bin Mohamad @ Awang
  • asmawi@umt.edu.my
  • 096683772
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Najmudin bin Rabit
  • najmudin@umt.edu.my
  • 096683767
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Kamrul Rakinoo bin Sahabudin
  • k.rakinoo@umt.edu.my
  • 096683768
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Nazrol bin Yusoh
  • nazrol_pjl@umt.edu.my
  • 096683768
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Mat Zainudin bin Ibrahim
  • Zainudin@umt.edu.my
  • 096683772
 
  • Penolong Pegawai Laut Gred A29
  • Mohd Firdaus bin Rosli
  • m.firdaus@umt.edu.my
  • 096683767
 
  • Pembantu Laut Gred A22
  • Ahmad Faniza bin Abd Ghani
  • ahmad.faniza@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A22
  • Hussain bin Che Abdullah
  • hussain.a@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A22
  • Mohd bin Awang
  • mohd.awang@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A22
  • Yusoff bin Salleh
  • yusoff.salleh@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A22
  • Mohd Sofi bin Ab.Halim
  • mohdsofi@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mat Diah bin Awang
  • matdiah.awang@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Salihuddin bin Ibrahim
  • salihuddin@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Rawawi bin Abd Rahman
  • rawawi@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Saharudin bin Ngah
  • saharudin.ngah@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Azlan bin Agil
  • m.azlan@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Redzuan bin Mat Rani
  • m.redzuan@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Zulhairey bin Mohd Nor
  • zulhairey.nor@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Wan Muda bin Wan Jusoh
  • w.muda@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Zulfadli bin Mohd Zain
  • m.zulfadli@umt.edu.my
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Ramli Bin Muda
  • ramlimuda@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Anwaruddin bin Wahad
  • m.anwaruddin@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Azman bin Embong
  • azman@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mizaludin bin Yusof @ Abd. Rahman
  • mizaludin@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Noor Bin Hamzah
  • m.noor@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Mohd Hanif bin Mansor
  • m.hanif@umt.edu.my
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Muhd Nordin bin Taib
  • muhdnordin@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Zakaria bin Jaafar
  • zakaria.jaafar@umt.edu.my
 
  • Pembantu Laut Gred A17
  • Rosdi bin Rahseli
  • rosdi@umt.edu.my